Teamleden

                                                                                                                                                Foto’s:  IMphotography,  Ingrid van der Zel


Cees Bakker
Management, directie
Email: c.bakker@mondium.nl
Tel. 06-51353856
Tel. kantoor (aanmeldingen en info): 0345-683115
Email leveranciers: administratie@mondium.nl 

 

Gerda Bakker
GZ-psycholoog, registerpsycholoog NIP, EMDR therapeut,
klinisch pedagoog, Schema-therapeut, directie

BIG nr 79050640025
Email: g.bakker@mondium.nl
Tel. 0345-683115

 

                                                    Ruth Breuer
                                                    Psycholoog K&J afdeling

                                                                             Email:  r.breuer@mondium.nl
(foto volgt)                                          Tel. 06-57067002

 


 

 

Cynthia Krielen
Psycholoog K&J afdeling, EMDR-therapeut, Cogmed coach
Email: c.krielen@mondium.nl
Tel. 06-82606925

 

 

Mandy Melief
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
Email: m.melief@mondium.nl
Tel. 06-51918536



 

 

Klazina van Rijswijk
Administratie Basis GGZ
Email: administratie@mondium.nl
Tel. kantoor:  0345-683115


 

 

Joyce Scheepens
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut
Email:  j.scheepens@mondium.nl
Tel. 06-82713412

 

 

 


Laura van der Meijden
Diëtist,  zelfstandig gevestigd
Email: laura@dieetplaneet.nl
Afspraken via Mondium 0345-683115
Mob.06-38775262

 

 

                                                           Janneke Luteyn
                                                                       Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut
                                                                       Email:  j.luteyn@mondium.nl
 

(foto volgt)                                    Tel. 06-51479012
 

                                                           Jacqueline Vink
                                                                       Administratie Basis GGZ
                                                                       Email:  administratie@mondium.nl
 

(foto volgt)                                    Tel. 0345-683115

 

                                                     Lotte Reijnhout
                                                                       Orthopedagoog K&J afdeling, EMDR-therapeut, ouderbegeleiding
                                                                       Email:  l.reijnhout@mondium.nl
 

(foto volgt)                                    Tel. 06-83283005

 

                                                           Maureen Sedney
                                                                       Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
                                                                       Email:  m.sedney@mondium.nl
 

(foto volgt)                                    Tel. 06-12407244

 
                                                           Rene Ravelli
                                                     
Psychiater,  Specialistische GGZ
                                                                       BIG nr. 09023415701

(foto volgt)                                            Email:  r.ravelli@mondium.nl

                                                           Tel. 06-83275678 

 

                                                           Sabine Nobel
                                                     
GZ-psycholoog afdeling volwassenen, per 1 september 2019
(foto volgt)                                            Email:  s.nobel@mondium.nl
                                                                       BIG nr. 59918401725
  

                                                           Tel. 
 

                                                           Nynke Visser
                                                     
Administratie Specialistische GGZ, per 1 september 2019
(foto volgt)                                            Email: administratie@mondium.nl

                                                           Tel. 0345-683115