Teamleden

                                                                                                                                               Foto’s:  IMphotography,  Ingrid van der Zel


 Cees Bakker
 Management, directie
 Email: c.bakker@mondium.nl
 Tel. 06-51353856
 Tel. kantoor (aanmeldingen en info): 0345-683115
 Email leveranciers: administratie@mondium.nl 

 

Gerda Bakker 
GZ-psycholoog, registerpsycholoog NIP, EMDR therapeut, 
klinisch pedagoog, Schema-therapeut, directie 

BIG nr 79050640025 
Email: g.bakker@mondium.nl 
Tel. 0345-683115 

 

  Ruth Breuer
  Psycholoog K&J afdeling

   Email:  r.breuer@mondium.nl
  Tel. 06-57067002

 

 

 

Cynthia Krielen
Psycholoog K&J afdeling, EMDR-therapeut, Cogmed coach
Email: c.krielen@mondium.nl
Tel. 06-82606925

 

 

Mandy Melief
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
Email: m.melief@mondium.nl
Tel. 06-51918536


 

 

Christien Bugter 
Administratie Jeugd GGZ 
Email: jeugdzorg@mondium.nl 
Tel. kantoor:  0345-683115 


(Foto volgt) 

 

Joyce Scheepens
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
Email:  j.scheepens@mondium.nl
Tel. 06-82713412

 

 


Laura van der Meijden
Diëtist,  zelfstandig gevestigd
Email: laura@dieetplaneet.nl
Afspraken via Mondium 0345-683115
Mob. 06-38775262

 


  Jacqueline Vink
   Administratie financieel
   Email:  administratie@mondium.nl
 

  Tel. kantoor: 0345-683115

 


   


                                                                          Lotte Reijnhout                             Orthopedagoog K&J afdeling, EMDR-therapeut, ouderbegeleiding
                                                                                    Email:  l.reijnhout@mondium.nl
 

                                                                                        Tel. 06-83283005

 

                                                           
  Maureen Sedney
  Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
  Email:  m.sedney@mondium.nl
 

  Tel. 06-12407244


 

 
                                                                                        Rene Ravelli
                                                             
Psychiater,  Specialistische GGZ
                                                                                                    BIG nr. 09023415701

                                                                                    Email:  r.ravelli@mondium.nl

                                                                                        Tel. 06-83275678 


 Sabine Nobel
  GZ-psycholoog afdeling volwassenen
  Email:  s.nobel@mondium.nl
  BIG nr. 59918401725
  

 Tel. 06-83184310 

 

   
                                                                                      Nynke Visser
                                                             
Administratie GGZ volwassenen

                                                                        Email: volwassenenzorg@mondium.nl

                                                                            Tel. kantoor:  0345-683115
 

 


 Moniek Zeegers
 
Orthopedagoog K&J afdeling, ouderbegeleiding

 Email: m.zeegers@mondium.nl

 Tel. 06-82447245
 
(Foto volgt)
 

 
Babs Perdon 
 
Orthopedagoog K&J afdeling, ouderbegeleiding 
b.perdon@mondium.nl 
Tel. 06-82125637 

(Foto volgt) 
 


 Edwina Romswinckel
 
Psycholoog, afdeling volwassenen 
 Email: e.romswinckel@mondium.nl

 Tel. 06-82120657
 
(Foto volgt)