Teamleden

                                                                                                                                                Foto’s:  IMphotography,  Ingrid van der Zel


Cees Bakker
Studiebegeleiding, Bijlessen, Loopbaancoach, eigenaar, management
Email: c.bakker@mondium.nl
Tel. 06-51353856
Tel. kantoor (aanmeldingen en info): 0345-683115


 

 

Gerda Bakker
GZ-psycholoog, registerpsycholoog NIP, EMDR therapeut,
klinisch pedagoog, Schema-therapeut, eigenaar

Email: g.bakker@mondium.nl
Tel. 06-30553737

 

 

                                                    Ruth Breuer
                                                    Basispsycholoog K&Jafdeling

                                                                             Email:  r.breuer@mondium.nl
(foto volgt)

 


 

 

Cynthia Krielen
Psycholoog K&Jafdeling, Cogmed coach
Email: c.krielen@mondium.nl
Tel. 06-82606925

 

 

Mandy Melief
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut
Email: m.melief@mondium.nl
Tel. 06-51918536



 


Klazina van Rijswijk
Administratie
Email: k.vanrijswijk@mondium.nl
Tel. kantoor:  0345-683115


 

 

Joyce Scheepens
Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut
Email:  j.scheepens@mondium.nl
Tel. 06-82713412

 

 

 

 

Laura van der Meijden
Diëtist,  zelfstandig gevestigd
Email: laura@dieetplaneet.nl
Afspraken via Mondium 0345-683115
Mob.06-38775262

 

 

 

                                                           Janneke Luteyn
                                                                       Psycholoog afdeling volwassenen, EMDR-therapeut
                                                                       Email:  j.luteyn@mondium.nl
 

(foto volgt)