Teamleden

                                                                                                                                               Foto’s:  IMphotography,  Ingrid van der Zel


 Cees Bakker
 Management, Directie
 Email: c.bakker@mondium.nl
 Tel. 06-51353856
 Tel. kantoor (aanmeldingen en info): 0345-683115
 Email leveranciers: administratie@mondium.nl 

 

Gerda Bakker 
GZ-psycholoog, registerpsycholoog NIP, EMDR therapeut, 
klinisch pedagoog, Schema-therapeut, Directie 

BIG nr 79050640025 
Email: g.bakker@mondium.nl 
Tel. 0345-683115 

 

  Ruth Breuer
  Psycholoog K&J afdeling,
afdeling Volwassenen, 
   
ouderbegeleiding, EMDR-therapeut
   Email:  r.breuer@mondium.nl
  Tel. 06-57067002

 

 

Edwina Romswinckel 
 
Psycholoog, afdeling Volwassenen  
 Email: e.romswinckel@mondium.nl  
Tel. 06-82120657 

 
 

 

Mandy Melief
Psycholoog afdeling Volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
Email: m.melief@mondium.nl
Tel. 06-51918536



 

 

Christien Bugter 
Secretariaat, Administratie Jeugd GGZ 
Email: jeugdzorg@mondium.nl 
Tel. kantoor:  0345-683115 

 

 

Joyce Scheepens
Psycholoog afdeling Volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
Email:  j.scheepens@mondium.nl
Tel. 06-82713412



 

 


Laura van der Meijden
Diëtist,  zelfstandig gevestigd
Email: laura@dieetplaneet.nl
Mob. 06-30042031


  Jacqueline Vink
   Secretariaat, Administratie financieel
   Email:  administratie@mondium.nl
 

  Tel. kantoor: 0345-683115

 


 
 

 

 

 Rene Ravelli  
                                                             
Psychiater,  Specialistische GGZ  
                                                                                                    BIG nr. 09023415701  

Email:  r.ravelli@mondium.nl  
Tel. 06-83275678  

                                                        

  Maureen Sedney
   Psycholoog afdeling Volwassenen, EMDR-therapeut, Schema-therapeut
   Email:  m.sedney@mondium.nl
 

  Tel. 06-12407244

 

 

                                                                                     Nynke Visser
                                             
Secretariaat, Administratie GGZ volwassenen

                                                                        Email: volwassenenzorg@mondium.nl

 Tel. kantoor:  0345-683115  
                                                                        


 Sabine Nobel
  GZ-psycholoog afdeling Volwassenen, EMDR-therapeut
  Email:  s.nobel@mondium.nl
  BIG nr. 59918401725
  

 Tel. 06-83184310 


 

   
Babs Perdon  
 
Orthopedagoog K&J afdeling, ouderbegeleiding  
b.perdon@mondium.nl  
Tel. 06-82125637  

 

 

 Moniek Zeegers
 
Orthopedagoog K&J afdeling, ouderbegeleiding

 Email: m.zeegers@mondium.nl

 Tel. 06-82447245
 



 

 
Jennifer de Korte 
Psycholoog afdeling Volwassenen 
Email: j.dekorte@mondium.nl 
Tel. 06-82383453 
(Foto volgt) 

 

 Daisy Huisman
 
Secretariaat, Administratie GGZ volwassenen

 Email: volwassenenzorg@mondium.nl

 Tel. 0345-683115
 (Foto volgt)

Rowan Rietveld 
Orthopedagoog K&J afdeling 
Email: r.rietveld@mondium.nl 
Tel. 06-82684607 
(Foto volgt) 
 

 Annouska van den Dungen
 Psycholoog K&J afdeling, ouderbegeleiding

 Email: a.vandendungen@mondium.nl

 Tel. 06-82674938
 
(Foto volgt)

 

Karel Oei 
Psychiater K&J afdeling 
BIG nr.
 39023057901 
Email: k.oei@mondium.nl 
Tel. 0345-683115 

(Foto volgt)

 

 Manon Boelen
 Psychiatrisch Verpleegkundige, afdeling Volwassenen

 Email: m.boelen@mondium.nl

 Tel. 06-82606925
 
 


Axel Geijsel 
Psycholoog afdeling Volwassenen 
Email: a.geijsel@mondium.nl 
Tel. 06-51479012 

(Foto volgt)

 

 

 

 

 Mihaela Ursachi
  interieur verzorging